Pohádková deska Fairytapes pokřtěna!

Česká taneční jednička, pražská kapela Skyline, pokřtila 5.4. v Paláci Akropolis svoje nové, v pořadí již 6., album s názvem Fairytapes!

 

Při příchodu do klubu bylo jasné, že tento mejdan bude stát za to. Lidi byli úplně všude. V sále, v předsálí, ale hlavně na barech, kde se tvořily fronty. Jelikož produkce musí v Akropoli končit přesně v deset, již v půl deváté se v sále setmělo, diváci začali pískat hladoví po „Skylinech“. Na velkém plátně začla být promítána animovaná projekce ve stylu desky a za tónů pilotního singlu z desky Fairytapes, Dancing with Fire, se na pódiu postupně objevili všichni členové. Konečný počet zůstal na čísle pět. Kapelu v létě opustil jeden z hlavních zpěváků, MC NuC. Byla jsem zvědavá na to, jaké to bez něj bude.

 

Již v písni Escape byla absence Mc NuCho celkem znatelná, i tak se s tím Marka a MC Jacob poprali s vervou. První polovinu koncertu mi přišlo, že lidi sice paří, užívají si taneční pecky, ale pořád to nebylo to ono, co by na koncertech takovéto kapely nemělo chybět. To se zlomilo až s písní Hungover, při které se pod stagí objevil slušný kotel.

Za celou hodinu a půl zazněly pecky převážně z nové desky, ale nezapomnělo se ani na staré tutovky jako Get out, Ninja, Pretty Princes, Ladies, No Chance nebo What´s Up?!

 

Nezapomeňme ani na tu událost, kvůli které jsme se v Paláci Akropolis vlastně sešli, a to křest! Tu čest, pokřtít nové album měli ti, kteří na něm také spolupracovali, slečna Hanka, která je spoluautorkou textů na desce Fairytapes,  Matouš Gondik, který má na svědomí mix a master alba a také Vítek Škop, zakladatel našeho hudebního serveru I-klik.cz, který albu dal ten správný design.

 

Po skončení koncertu produkce nekončila a rozjetá párty mohla pokračovat. O afterpárty se na malém sále postarali MC Jacob společně s Hiffim a také QOTA DJs.

 

 Fotogalerie..