LIGHT & LOVE vydají svoje debutové album Surrender to the Stars!

Dvojice LIGHT & LOVE známá svými hity Blueberry Sky a True a spoluprací s Kryštof, Voxelem či Adamem Mišíkem vydává svoje debutové album Surrender to the Stars už tento pátek. Aktuálně se v éteru prezentuje singlem Country Boy a ladí nástroje na svoje podzimní turné s další mimořádnou osobností svojí generace, písničkářem Thomem Artwayem.

 

Kolekce písní zahrnuje tvorbu bratrů Balcárkových sahající až do roku 2007, nahrávala se v rozmezí minulých tří let. Inspiraci k písním sbírá dvojice všude kolem sebe, jak zmiňuje Honza alias Johny Rainbow: „Pořád se něco děje. Skoro každý den objevujeme nové věci, o kterých by se dalo psát – i vzhledem k tomu, v jakém stavu je dnešní svět.“ A Lukáš alias Kosák popisuje způsob tvorby a dělbu práce mezi ním a bratrem: „Honza většinou přijde s nějakým melodickým nápěvem. Sedneme si k němu – já udělám dvojhlasy, pak společně napíšeme text a jde se nahrávat. Johny se ujal produkce – já spíš pomáhám se všemi nápady – ať už nástroji, nebo zpěvovými linkami.“

 

Nové skladby Light & Love představí na podzimním turné. Absolvují ho společně se svým kamarádem, písničkářem Thomem Artwayem.

 

Podívejte se na trailer k albu:

Termíny koncertů turné Light &  Love a Thom Artway

14.10.   Kutná Hora, Česká 1

15.10.   Vlachovice, KD

21.10.   Brno

22.10.   Olomouc, Klub 15

28.10.   Příbor, KD

29.10.   Jihlava, Chilli bar

  4.11.   Uherský Brod, Kino Máj

  5.11.   Nový Jičín, MC Drago

10.11.   Plzeň, Anděl Café

11.11.   Praha, Café v lese

12.11.   České Budějovice, River café

16.11.   Vysoké Mýto, M-klub