FOTO: Tom Gregory a Picture This v Rock Café!

Sobotní večer 18. listopadu v pražském Rock Café patřil ostrovní dvojice, Tom Gregory a Picture This. Ti vyrazili na společné turné a dle recenzí a sociálních sítí je velmi úspěšné. V halách pro tisíce lidí předvádějí famózní show.

Do Rock Café přicházíme s očekáváním, komorní prostory klubu dají koncertům jistě jedinečnou atmosféru… Nicméně jsou zvyklí na tisíce, neodbydou nás?

Úderem osmé hodiny vstoupí na pódium Tom Gregory a najednou je rozhodnuto, tohle bude skvělý večer. Usměvavý Tom hned na úvod sděluje, že takhle blízko lidem nebývá, že nás opravdu cítí. No a tak si raději zobnu žvýkačku, ať ten chudák necítí i mojí večeři.

Tom Gregory zpívá Fingertips, What Love Is a další hitovky. To nejlepší a nejznámnější si nechává na konec. Hitovku Never Let Me Down a River zpívají opravdu všichni.

poslouchej: Tom Gregory

Jako druzí na pódiu vstupují Picture This. Hned na rozjezd dávají Red Lights, zpěvák Ryan šíří energii a rozdává úsměvy. Začíná svlékat sako, později vestu a nakonec i tričko. Nicméně je tam ještě tílko… Jaké zklamání.

Pražskému publiku představují i nové singly Leftover Love, Song To Myself a Get On My Love z připravované čtvrté desky, která vychází na jaře příštího roku a ponese název Parked Car Conversations.

Kvalitní koncert obou interpretů hodnotíme 80%. Věříme a doufáme, že si zaslouží více pozornosti. Budou-li v České republice hrát znovu, snad už budou mít větší fanouškovskou základnu.

poslouchej: Picture This