Footfest 2024: Hudba, Tanec a Radost se Vrací do Želče u Tábora
12.7.2024
13.7.2024

Pořadatelé hudebního festivalu Footfest s radostí oznamují, že 17. ročník tohoto oblíbeného festivalu se uskuteční 12.-13. července 2024. Festival, který se koná na fotbalovém hřišti v malebné Želči u Tábora, se letos vrací s novou energií a ambicí obohatit kulturní život regionu.

Nová pracovní skupina, tvořená zkušenými pořadateli a vášnivými fanoušky Footfestu, přislíbila, že festival bude pokračovat v tradici svých předchůdců a stane se klíčovou událostí pro táborský region. Při zachování původního místa, termínu a formátu se organizátoři Vojtěch Daňhel a Roman Neufus zaměří na inovace v doprovodném programu a na představení nových kapel.

Na Footfestu 2024 se objeví špičková jména české hudební scény: RYBIČKY 48, Queenie, Jelen, Pokáč, Krucipüsk a Protheus, kteří zaručují širokou paletu hudebních stylů od popu přes rock až po folk. Navíc se na festivalu představí i další kapely jako Panoptiko, Komunál, Gaia Mesiah a mnoho dalších.

oficiální aftermovie z FootFest 2019

Kromě hudebního programu bude Footfest 2024 hostit i fotbalový turnaj v malé kopané, který propojí sportovní ducha s festivalovou atmosférou. Dětská scéna nabídne interaktivní a zábavná vystoupení, včetně Dětské tančírny s Monikou Průšovou a vystoupení Čiperkových.

Vstupenky jsou k dispozici online přes Ticketstream.cz a v kamenných předprodejích v různých městech. Aktuálně probíhá prodej 2. vlny celofestivalových vstupenek za 990 Kč. Pro více informací a pro nákup vstupenek navštivte webové stránky festivalu.

Zažijte s námi nezapomenutelný víkend plný hudby, tance a radosti na Footfestu 2024!