Duo Abde a Sharlota vysílají svůj nový klip Crazy!

foto: archiv_Abde a Sharlota

 

Abde a Sharlota jsou crazy, stejně jako název jejich nového klipu, který přináší energickou atmosféru jejich show. Song Crazy má pobavit a roztančit, svůj úkol zaručeně splňuje. Exkluzivní premiéru přinesla internetová televize Mixér 7. dubna.

 

Párty hudba rappera Abdeho, kterého doplňuje zpěvačka Sharlota svým charismatickým hlasem, možná není na domácí hudební scéně až tak známá, úspěchů za sebou má již několik. Úctyhodná zhlédnutí v řádech milionů u videoklipů k písním Do rána, Poslední nebo Maximum jsou jen jednou z částí. Nechme se překvapit, jak si povede Crazy, o počet zhlédnutí se však jistě postará jejich silná fanouškovská základna.

 

Píseň je taková párty věc, od které čekáme, že posluchače spíše zaujme, naladí a roztančí, než aby něco řekla nebo se nad ní člověk musel zamýšlet, proto také ten název,“ komentuje nový singl rapper Abde.

 

Singl Crazy zúročuje energii všech dosavadních písní a má ambice se usadit v tuzemském éteru.

 

Od ledna se o Abdeho a Sharlotu staráme v plném rozsahu, do týmu jsme ještě přizvali kanadské producenty The Glowsticks a výtvarně se o duo stará parta od Blakkwood records. Do prázdnin očekáváme další našlápnutý singl,“ dodává Lukáš Rychtařík, umělecký ředitel Championship Music.

 

Abde se Sharlotou si své publikum dokážou obratem podmanit, což potvrzují také zaplněné diskotéky a kluby, kde pravidelně vystupují. Tohle duo ze sebe dostává neskutečnou energii, kterou přenáší na své fanoušky. V jejich společnosti na slovo nuda zapomenete.

Abde a Sharlota jsou jasným důkazem toho, že když se spojí štěstí, píle a talent, tak lze vybudovat fenomén i bez podpory médií, a to právě díky publiku, které umělecký projekt uživí po všech stránkách. Své cenné zkušenosti posbírali přímo od lidí, bez jakékoliv další pomoci, pouze svou pílí a umem. Po čtyřech letech, si oba vybudovali několika milionové publikum na kanálu YouTube a facebooku.

 

Více informací najdete na:

Facebook

Youtube