Radek Škarohlíd – HATE !

Přáteles a govada, je čas se vyjádřiti k nenávisti!!! Poslední dobou si všímám, že mladí umělci posílaj do sviní některé své neoblíbené kolegy.

I já k nim patřím!! Ovšem po tom, co jsem v několika rozhovorech a na pódiích vysvinil např. mé oblíbené kolegy Kryštof a také některé ctrl-c ctrl-v festivaly (to sou ty hovnařský festivaly, kde hrajou furt ta stejná zločinnost = pozn. yodoredakce), jsem se setkal s negativními ohlasy mnohého lidu. Reakce typu, no to trošku přeháníš ne? nebo Ty jim totiž závidíš!! nebo Toto by neměl říkat profesionál a šít do kolegů!! byly normálem. Nezlobte se na mě, ale člověk přeci může veřejně nesouhlasit s kozotvorbou prestige Kryštof či totálně vyčpělou nudnou Chinaskou. Vím, že ty kapely existujou, a že dokonce na ně někdo chodí, ale že by mě někdy napadlo si takovouhle kapelu pustit??? NEVER!!! Jimi vyjádřené intuitivní vidění světa, je tak prostý a povrchní, že se neslučuje s tím, co prožívám já.

Samozřejmě některý songy, takový ty hodně písničkový jsou hezký k táboráku, ale i tam si radši zahraju uhlíře či brontosaury , protože songierens přesvědčivěji a samozřejměji. Navíc dle zkušeností z Anglie a Francie vím, že tam je dokonce nepsanou povinností vysvinit vše kolem sebe, aby člověk vytvořil manévrovací prostor a sdělil svým fans, co je pro něj nepřijatelný, či naopak co je přijatelný. Když někde slyším, že hentai smrděj jak k*nda, jsem tomu rád, nejsme lhostejný, stejně tak když prohlásim že krajčo smrdí hovnem, je to pouze expresivní vyjádření k jeho kapele (ten kytarista s prestigema a aranže alaa coldplay na folk songy sou moc), ale ne k jeho osobě, neznám ho, může to bejt moc príma chlap, není to prostě osobní prostě jakeš. Navíc ke svinění dochází tak či onak, akorát za zády a smradlavě, to už je lepší s tim jít z kuchyně ven. Pokud to někdo nechápe, nechť slízne epitel z pytle a vrazí si českýho tučnáka do prdelky = na toto téma se už nehodlám baviti….