V pražském klubu 007 se představí současná špička moderního amerického hardcore!
[ 16.2.2012; 18.00; 18.00; ] Tři ostré party - každá z jiné části USA - rozpálí ve čtvrtek 16. února publikum ve strahovské Sedmičce. THE GREENERY, pocházející z Los Angeles, jsou hodně ovlivněni klasickým hardcore punkem a la Black Flag, a připomínají svým zvukem a agresivními aranžemi např. Trash Talk, Gallows, Carpathian, The Bronx, Cursed nebo Mother Of Mercy. HUNDREDTH jsou z Jižní Karolíny, a [...]...
27. 6.: |Bludfest klepe na dveře: Yungbludova show vypukne v Česku už v sobotu!
23. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026 hlásí megahvězdu: Roxette vystoupí pod širým nebem v Liberci
23. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026: Lucie, Müller, Chinaski a velké zahraniční eso v záloze
24. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026 hlásí megahvězdu: Roxette vystoupí pod širým nebem v Liberci






