AMANDA PALMER and The Grand Theft Orchestra v paláci Akropolis!
[ 29.10.2012; 20.00; ] foto: archiv interpreta_Amanda Palmer Po dvou letech u nás znovu zahraje americká zpěvačka, klavíristka a internetová vizionářka Amanda Palmer. Do Paláce Akropolis přiveze 29. října svůj nový projekt Amanda Palmer and the Grand Theft Orchestra, v němž si nekašírovaný alternativní rock podává ruku s výstřední kabaretní estetikou. Vznik jejich aktuálního alba navíc doprovází okolnosti přímo revoluční [...]...
27. 6.: |Bludfest klepe na dveře: Yungbludova show vypukne v Česku už v sobotu!
23. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026 hlásí megahvězdu: Roxette vystoupí pod širým nebem v Liberci
23. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026: Lucie, Müller, Chinaski a velké zahraniční eso v záloze
24. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026 hlásí megahvězdu: Roxette vystoupí pod širým nebem v Liberci






