Křest CD „Máš mě na svědomí“ O5 & Radeček (fotoreport)
17. únor 2010 bude pro kapelu O5&Radeček a jejich příznivce připomínkou křestu již 4. řadové desky „Máš mě na svědomí“. Koncert probíhal v pražském klubu Hard Rock Café od dvaceti hodin. V průběhu večera proběhl křest, role kmotrů se ujali dva čeští fotbalisté Horst Siegel a Pavel Kuka, dále herec Jaromír Nosek, a také moderátorka [...]...
Benátská Noc má nové stránky a zveřejnila první jména!
[ 30.7.2010; 22.00; 22.00; ] Festival Benátská Noc, který letos slaví plnoletost, odtajnil první účinkující a 18.února spustil nové webové stránky. Mezi největší jména, která byla zatím zveřejněna, patří zajisté německá kapela Die Happy v čele s Martou Jandovou, která již na festivale vystupovala v roce 2008. Dalším lákadlem ze zahraničí je parta Fiction Plane, jejímž lídrem je Joe Sumner, syn [...]...
27. 6.: |Bludfest klepe na dveře: Yungbludova show vypukne v Česku už v sobotu!
23. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026 hlásí megahvězdu: Roxette vystoupí pod širým nebem v Liberci
23. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026: Lucie, Müller, Chinaski a velké zahraniční eso v záloze
24. 7.: |Benátská! s Impulsem 2026 hlásí megahvězdu: Roxette vystoupí pod širým nebem v Liberci






