INSTINCT

foto: archiv_Instinct

 

Kapela se dala dohromady na podzim roku 2011. Po půl roce zkoušení byly na světě první skladby v čele s písní Milujem Tvoj Úsmev. Ta si okamžitě získala přízeň většiny fanoušků.

 

Současné obsazení:

Lukáš Ciho – Zpěv

Miroslav Maršík – Kytara

Martin Přibyl – Kytara

Tomáš Staník – Baskytara

David Igaz – Klávesy

Ondřej Simon – bicí

 

červnu 2012 se Instinct poprvé představil naživo, na pódiu pražského klubu XT3. Kromě tohoto koncertu stihla kapela v roce 2012 odehrát ještě 3 další vystoupení. Na konci roku 2012 odchází baskytarista Jarda a nahrazuje ho zkušený Tomáš. Startuje demo-nahrávání prvních pěti skladeb!

Lednu 2013 se uskutečnil zatím největší koncert kapely. Do vyhlášeného Rock Café dorazilo přes 150 fanoušků, kteří vytvořili úžasnou atmosféru.

Březnu 2013 se Instinct přihlásila do soutěže kapel Startér LIVE a v prvním kole postoupila z prvního místa.

Do léta kapela odehrála několik koncertů, včetně vystoupení na pódiu Českého Pivního Festivalu.

Srpnu 2013 se vydává na první zahraniční koncert oslavy Dne Obce Slovenské Štrbě.

Na podzim se opět spouští nahrávání dema. V soutěži Startér LIVE, kapela postupuje až do Velkého Finále. Později však také dochází k dalším změnám sestavy. Po záskoku několika basáků (kterým tímto kapela děkuje) posiluje seskupení nový baskytarista (také Tomáš) a klávesák David.

Listopadu 2013 VÍTĚZ soutěže Startér LIVE, a stává se tak nejlepší kapelou tohoto ročníku. Součástí vítězství je mimo jiné hraní na letním festivalu v následujícím roce.

Začátek roku 2014 je plně věnován přípravám na první studiové nahrávání, které se uskuteční v únoru.

 

BZ PROFIL KAPELY:  http://bandzone.cz/instinct