BOY

foto: archiv_Boy

 

Proč je potřeba hledat nějakou škatulku? Punk-rock! Ale tak nějak po svém. Možná s ambicemi znít jako dekadentní orchestr nebo nemít ambice žádné? Dělat si to po svém a bavit se tím, jak to alternativní gestapo těžko skousává a nebo se společně bavit s těmi, kteří už taky cítili potřebu vyvětrat?

 

BOY je punk-rock z Brna. Nehledejte v tom nic víc než čistý punk, který po cestě na svět lehce nasmrádl odérem druhé (i první) punkové vlny v Anglii, toho nejlepšího čím nás rock ´n´ roll infikoval, a hlavně velkou dávkou vlastního zvuku. BOY staví hlavně na živých vystoupeních, takže když budeš mít cestu okolo neváhej dojít.

 

První sedmipalec „I´m weird“ vyšel v roce 2013 v den prvního koncertu (19.1.2013) a vyšel u domácího Voltage records. Sklidil nečekaně dobrou kritiku a připravil dobrou půdu pro vznikající debut.

 

Po menších personálních změnách se v létě stejného roku k BOY na bicí připojil Vinca (Pipes and Pints, Hanba, Punkhart) a nahrál desku „Darkest Visions“, která vznikala asi půl roku a vyšla v březnu 2014. Produkoval ji Tommy Akerhodlt. Vinyl verze vyšla ve spolupráci Voltage records (Evropa) a Rebel Sounds records (USA). O CD verzi se postaral německý Wolverine records.

 

 

Biografie:

2013 – I´m Weird 7“ EP

2014 – Darkest Visions LP

 

Sestava:

Martino – zpěv

Kelso – kytara

Olda – kytara

Rob – Basa

Vinca – Bicí

 

FB: ZDE!

WWW: ZDE!