SABRAGE

foto: archiv kapely_SABRAGE

 

Členové:

Julian Záhorovský – kytara, zpěv

Matt Diesel – kytara, vokály

Ladze – baskytara, vokály

Tadeáš Macl – bicí

 

 

Pardubická parta SABRAGE se dala dohromady teprve nedávno. V současném složení hrají teprve půl roku a založení kapely se datuje na začátek roku 2011. Sympatický hlas Juliana Záhorovského, který do kapely přišel v létě 2011, dává jejich pop-rockovým písním správný drive, a je poznat, že kluci to myslí opravdu vážně. O tom svědčí i jejich účast na letních festivalech, majálesech apod.

Novinkou na jejich kontě je deska [ sabráž ], která spatřila světlo světa v magické datum 12.12.2012. Křest CD proběhl o deset dní později v pardubickém klubu Doli, kde SABRAGE rovnou pokřtili i svůj nový debutový videoklip k písní Astronaut. Role „astronauta“ se s chutí ujal kamarád kapely, komik a herec, Jirka Mádl.

Novinku [ sabráž ] si můžete poslechnout na jejich bandzone profilu nebo live na nejednom z pro vás připravovaných koncertů.

 

www.facebook.com/sabrage

www.sabragemusic.cz

www.bandzone.cz/sabrage

www.youtube.com/sabrageTV

3x otázka:

Váš doposud největší úspěch?

Největším úspěchem je vydání třináctipísňového alba [ sabráž ], během relativně krátké doby společného hraní! Též bychom vyzdvihli naši roli předskokanů předskokanů Rolling Stones (dvakrát jsme otevírali koncert pro Vladimíra Mišíka & Etc…)

Co plánujete na rok 2013?

Plánujeme rozšířit si fanouškovskou základnu a také si zahrát na místech, kde jsme zatím nehráli… Máme rovněž v plánu pracovat na nových písních, aby šla kapela stále kupředu.

Vzkaz fanouškům:

Pokud se vám naše CD nelíbí, tak si ho pusťte ještě jednou a opakujte to do chvíle, než se vám líbit začne… No a pak si příjďte písně zazpívat na náš koncert ☺!

Video: