Písničkář ŠEVČA pracuje na svém debutu

Jak se daří mladému písničkáři dva roky od výhry v talentové soutěži MINUTA SLÁVY? Písničkář Ševča, vlastním jménem Květoslav Ševčík, hraje na kytaru teprve čtyři roky, nicméně s tím nehodlá jen tak přestat.

 

Před dvěma lety si vyhrál soutěž MINUTA SLÁVY, v čem ti soutěž pomohla?

Soutěž mi pomohla se nakopnout a začít vymýšlet svoje písničky, propagovat se a někam se dostat. Jsem rád, že jsem se mohl téhle soutěže zúčastnit. Myslím, že mi to hodně pomohlo a otevřelo hudební kariéru.

 

Kolik máš na svém kontě písní?

Na svém kontě mám aktuálně osm písní… ale jen 2 jsou nahrané ve studiu a zveřejněné na Spotify a YouTube. Rozhodně jich bude přibývat, dalších pět mám rozpracovaných.

Na co se můžou fanoušci těšit v příštím roce?

V příštím roce se můžou těšit na moje první CD na kterém momentálně pracuji… Mělo by vyjít na moje narozeniny 19. března a bude obsahovat 12 písniček. Ke dvěma z nich chci zveřenit i videoklip.

 

Plánuješ nějaké živé vystoupení?

Živé vystoupení (moje první) bude v Praze 29.12.2019 na Náplavce na lodi Kamina Boat. Tímto vás všechny srdečně zvu, měl bych vystoupit ve 21 hodin. Mám v plánu více vystoupení v okolí Slaného. Přímo ve Slaném vystoupím 19. března 2020 přímo v den mých narozenin, kdy bych měl křtít i své první CD.