Na pár slov s DJ LYNXEM
20.3.2017
17.00

Před vystoupením DJ LYNXe, CHRIZZe a PAULA PRINCE, který zaskakoval za KRNEEho v Březnici na BLAKKWOOD SHOW, jsem si trochu povídala právě s DJ Lynxem. Pro ty z vás, kteří ho neznají a rádi se dozvídáte o nových hudebnících, tady máte pár odpovědí.

 

Jak jste se dneska ocitli tady na této akci v roli hosta?

Na akci jsme se dostali přes Fandu Větrovského, který akci pořádá a se kterým jsem již dříve spolupracoval na různých projektech.

 

S kým tu dnes hraješ?

Se dvěma talentovanejma klukama z Příbrami.  Jeden z nich si říká Chrizz a na to, že mu je 16, dělá opravdu dobrou hudbu, druhý si říká Paul Prince a dneska s ním budu hrát poprvé. Taky je to nadanej kluk a věřím, že naše spolupráce bude pokračovat.

 

Jak dlouho se věnuješ DJingu?

Hraju zatím přes půl roku a snažím se jezdit co nejvíc, protože cítím, že každá nová akce pro mě znamená posun vpřed.

 

Chystáte se nahrát nějakou společnou desku?

V současnosti ne. Ale samozřejmě bych byl rád, kdyby se to v budoucnu podařilo. V nejbližší době se společně chystáme odehrát pár koncertů. Já kromě toho hraju i solo a s raperem, který si říká GnostaG. Je to vystudovaný právník a občanský aktivista, který se věnuje (nejen) politickému rapu.  Hrajeme všude možně po klubech, festivalech ale třeba i demonstracích. Jinak jsem členem Pirátské strany, takže občas hrajeme i pro Piráty.

 

Koukám, že máš hodně aktivit, chceš ještě něco přidat?

Jinak se snažim fungovat jako promotér a třeba jsme dělali  Overdose Music Open Air festival v Milíně s pořadatelem dnešního večera Fandou Větrovským před dvěma lety. Vystoupil zde například Vladimir 518 nebo Smack. Mám takový tajný přání, zatím je to všechno v jednání, ale když to klapne, tak bych mohl jet jako wam-up DJ tour s jedním předním jménem české scény.

 

 

A máte s klukama nějaký oficiální název?

To nemáme, fungujeme jako Overdose music a kluci mají uskupení DRK jako Drkolnov. (název sídliště v Příbrami)

 

Co rád piješ na akcích?

No, dneska piju vodu, protože tu jsem autem, normálně piju hodně pivo, jinak jako správnej pirát rum!

 

Chceš někam pozvat vaše fanoušky?

Těch akcí máme hodně, ale teď třeba 1.4. Fialka bar, kde budem hrát s Chrizzem, Krneem a dalšíma klukama z Příbrami, to bude taková akce pro ty nejvěrnější fans.

 

Kde vás lidé můžou najít, kontaktovat?

Máme na Facebooku stránku Overdose Music, tam naleznete všechno podstatné.

Stránky Overdose Music: https://www.facebook.com/OverdoseMusicOpenAir/?fref=ts