GATE CRASHER

zdroj: archiv kapely

 

Členové:

ONDRA – zpěv, kytara

LUKÁŠ- kytara

FILIP – bicí

MACEK – baskytara

 

 Biografie:

Brněnská rocková kapela GATE CRASHER hraje již od roku 2006 a za dobu své existence dokázali opravdu hodně. Zahráli si na velkých českých festivalech, předskakovali kapelám jako Aerosmith, Iron Maiden, Korn či Ozzy Osbourne. Objevili se také jako předkapela německým DIE HAPPY nebo českým stálicím Wohnout a Doga.

Na svém kontě mají celkem tři desky Chocolate Rabbit (2006), Recycled (2009) a novinku Bitterfly, která spatřila světlo světa na podzim roku 2012. Kmotry se stali Marta Jandová, Tomáš Hrbáček a František Furch. Na desce je celkem deset česky zpívaných písní.

Další novinkou z dílny Gate Crasher je videoklip na píseň Stále hledám, ve které kapela popisuje jakou dívku by chtěli mít:-)!

Kapela má čím dál více plný diář a tak i vy kroužkujte. Vyjeli na turné s dívčí partou K2 a tak je můžete vidět 2.3. v pražském RockCafé, 27.3. v královehradeckém AC klubu. V dubnu je uvidíte v Krnově či Vyškově. Na Čarodějálesu v Brně 30.4. pak zahájí festivalovou sezónu. I letos je budete moci vidět na Master of Rock, RousFestu nebo Motonáletu Nikolčice.

www.gatecrasher.cz

www.bandzone.cz/gatecrasher

www.facebook.com/GateCrasherBand

www.youtube.com/onovako

 

3x otázka:

Pamatujete si na váš první koncert?

To už je hodně dávno. Před Gate Crasher jsme s klukama hráli ještě jako Nirvana revival, takže první koncert spadá do toho období. Bylo nám 15 a bylo to hodně veselý. První koncert byl myslím dokonce bez zvukaře, protože to nějak nestihnul.

 

Co plánujete na rok 2013?

Máme venku docela čerstvě novou desku Bitterfly, takže se budeme snažit ji představit na co nejvíce místech. Na jaře jedeme klubové turné, pak přijdou již zmíněné festivaly a podzim teprve namýšlíme. Rádi bychom ale ještě letos zvládli pár dalších klipů a možná i nějaký nový singl.

 

Vzkaz fanouškům:

Stavte se na koncert, tím nám uděláte největší radost! A hlavně se mějte krásně!

 

Video: