CRIMINAL COLECTION

členové:

Tomáš Hennel – bicí, zpěv

Oldřich Liška – baskytara, vokály

Tomáš Gabko – kytara

 

Vsetínská punk-rocková kapela Criminal Colection měla velmi úspěšný rok 2012! Kluci si zahráli po boku kapel jako Set Your Goals, Your Demise nebo Young Guns. V červenci se umístili na prvním místě v soutěži PLANETROX a odměnou jim za to byl výlet do Kanady, kde si zahráli na známém festivalu Envol et Macadam!

Roku 2012 také CC pro své fanoušky připravili dva nové videoklipy a to na píseň Only One a druhé video, které je tvořeno sestřihy z cesty do kanady na pecku I´m Sorry.

 

bandzone.cz/criminalcollection

www.criminalcolection.cz

www.facebook.com/Criminalcolection

 

 

3x otázka

Co považujete za svůj doposud největší úspěch?

Úspěchů bylo jen za poslední rok opravdu hodně, zahráli jsme si s americkou kapelou Set Your Goals, která v česku není nijak moc populární, jako v zahraničí, ale je to kapela, kterou obdivujeme a i díky nim je naše hudba právě tam, kde právě je. Dalším úspěchem pro nás bylo i to, že jsme dostali možnost odehrát několik koncertů v Kanadě. Dva jsme vyhráli v soutěži a další dva jsme si domluvili sami, díky našim kanadským kamarádům z jiných kapel. Co bych ale opravdu považoval za největší úspěch? To, že jsme tři nejlepší kamarádi, kteří spolu hrají už přes 8 let. Za tu dobu jsme zažili plno skvělých, ale i spoustu špatných věcí. Každopádně pořád nás to baví a všechny ostatní úspěchy jsou pro nás velká motivace, abychom to vydrželi vše špatné a šli dál.

 

Jaké máte plány na rok 2013?

Chtěli bychom konečně dodělat slibované EP. Postupně točíme singly, které dáváme na internet k poslechu a občas si k nim sami natočíme i nějaký klip. Teď nám zbývá nahrát už jen dvě věci, které pak dáme i se zbytkem do jednoho celku a uděláme z toho jedno EP. Nejsme pod žádným vydavatelstvím, proto si vše budeme distribuovat sami za pár korun. Celý tento komplet i s obalem bude také ke stažení zdarma. Jinak co se týče dalších plánů, máme domluvené takové jarní minitour po České Republice, hned potom je v plánu vyjet zase do zahraničí, tentokrát půjde o pár koncertů po Evropě. Vše zatím připravujeme, takže uvidíme, jestli vše dopadne tak, jak bychom si představovali. Jinak budeme dělat to co vždy, občas natočíme nějaké video, nějaký cover a třeba nás napadne i něco úplně jiného, nového.

 

Vzkaz fanouškům:

Jsme moc rádi, že je o nás pořád zájem a že chodíte na koncerty. Není lepší pocit, než když hrajeme a já vidím hlouček lidí, kteří si to užívají tak, že odcházejí dobití, zapocení a prostě celí zničení. Taky se těšte na další rok, protože my budeme zase makat naplno a bude spousta nových věcí. Děkujeme!!!