Zvířecí nekrotour!
1.12.2013
20.00

zdroj: archiv kapely

 

Koncem září vyrazila kapela Sto Zvířat na velice speciální tour nazvané Nekrosongy. A právě tento víkend – 1.12. zamíří zvířecí cirkus i do pražského Paláce Akropolis. A v čem že je tour speciální? 

 

Jak již název napovídá, večerem zazní songy, které mnozí z fanoušků neměli možnost nikdy slyšet naživo. Důvod je prostý. Písničky vznikly v minulém tisíciletí (1990-1996), kdy někteří z nás nebyli ještě na světě. Ale to není vše. Přítomní diváci si totiž budou moci sami vybrat, které ze zaprášených songů budou chtít zahrát.

 

Koncert bude rozdělen do dvou částí. V první části odehrají „Zvířata“ svůj obvyklý set, ve kterém zazní jak písně z aktuálního alba Hraju na klavír v bordelu, tak i klasické kousky mezi kterými nebude chybět Škola, Nikdy nic nebylo, Dáma s čápem či má oblíbená Nejkratší cesta. Během tohoto setu pak budou moci diváci označovat na tabuli v seznamu Nekrosongů ty, které by chtěli v druhé části koncertu slyšet.

Kapela pak zahraje 5 písniček s nejvyšším počtem hlasů. Na seznamu vykopávek  určitě najdete poklady jako je Ryba, Vrány, Podpaží, Loutka, Napospas a další.

 

Do konce tour již nezbývá mnoho zastávek, proto neváhejte a tuto mimořádnou akci určitě navštivte. Lístky jsou k dostání v síti Ticketpro či přímo v Paláci Akropolis, kde jsou o nějakou tu kačku levnější. Jelikož akropole sídlí v samotném srdci Žižkova, je akce limitována dvaadvacátou večerní a začíná tedy již v 19:30!

 

Užitečné odkazy:

Fcb událost: https://www.facebook.com/events/589315637798733/?ref=22

Stránky kapely: http://www.stozvirat.cz/novinky/

Stránky klubu:http://www.palacakropolis.cz/program/2013-12-01