Zvedáme hlavu – koncert na pomoc pražské ZOO!
12.6.2013
22.00
22.00

Po jedenácti letech přišla znovu. Velká voda opět „zaútočila“ a my jsme museli čelit rozsáhlým povodním. Tak jako v roce 2002, tak  bohužel i letos utrpěla značné škody i pražská ZOO! Nebuďme lhostejní a pojďme pomoc!

 

V Praze se pro postižené povodněmi koná spousta charitativních akcí, jednou z nich je také akce Zvedáme hlavu, na pomoc pražské ZOO.

Akce se koná již ve středu, 12.června ve Velkém sále pražské Lucerny. Program je opravdu kvalitní. Své vystoupení potvrdily Tomáš Klus, Xindl X, Eddie  Stoilow, Marek Ztracený, Děda Mládek Illegal Band, Wohnout, Žlutý pes a mnoho dalších. Koncert je téměř vyprodaný, ale stále ještě několik lístků zbývá.

Cena vstupného je 300,- Kč. Pokud však na tuto akci z nějakého důvodu nemůžete, ale rádi byste pomohli, můžete poslat DMS.

 

Rádio City si pro své posluchače připravilo speciální benefiční aukci. „Celkem 8 vstupenek tedy postupně vydražíme a celý výtěžek pochopitelně pošleme na obnovu pražské zoologické zahrady. Aukce startuje v 7:00 a vždy začínáme na základní částce 300 Kč za lístek. Končíme v 19:00. Vstupenky do aukce půjdou postupně,“ říká programová ředitelka radia City Bára Lukášová.

 

Více informací:

OFICIÁLNÍ STRÁNKY

FB STRÁNKY

OFICIÁLNÍ UDÁLOST