Zpěvačka Beego se vydává na sólovou dráhu!

Beego, charismatická slovenská zpěvačka, která na sklonku roku opustila kapelu Dirty Blondes, překvapuje své fanoušky. V sobotu 25. dubna zveřejnila první singl Crazy in Love, jedná se o cover na jeden trailer song fenomenálního filmu 50 odstínů šedi, kteý původně nazpívala Beyoncé.

 

Beego začala prozkoumávat jí zatím nedotčené styly a pěvecké hloubky, které pro ni dříve byly nemyslitelné. Jak se ale ukazuje, punk zdaleka není jediný žánr, kde svým hlasem vyniká. Mimo to teď – zatím v tichosti a tajnostech – pracuje na své autorské hudbě.

Song přetékající touhou si slovenská zpěvačka nevybrala náhodou. Vyzývá tím všechny, aby se odevzdali svým touhám, ať už jsou jakékoliv. A tím nemyslí jen v ložnici. Chce aby všichni následovali touhy svého srdce, stejně jako ona ve své startující kariéře. „Věřte sami sobě a tomu, co chcete. Bezpodmínečně.” Tak zní její vzkaz. Dosavadní reakce na cover jsou extrémně pozitivní a video se šíří rychleji, než kdokoliv čekal.

 

Beego příslíbila zveřejnění dalších kousků během příštích dvou týdnů. Do té doby se ale můžeme jen dohadovat, s čím vyrukuje tentokrát.