„Změna je život.“ Druhá deska bude jen v češtině, slibuje kapela Reverends!

foto: archiv kapely

 

Psal se rok 2011, kdy ze studia v Ústí nad Labem vylezla první, oficiální studiovka kapely Reverends s názvem „Hate, Jesus, Violence, Scream“. Libově napsané songy v angličtině, doplněné o slušnou dávku rock“n“rollu, dokázaly rozproudit krev v žilách snad každému posluchači. Kluci nyní ve zkušebně pilně makají na přechodu k českým textům a velkou parádou pro Vás bude jejich premiéra, která se uskuteční 15.6. 2013 v pražském Rock Café.

 

Zde nefalšovaná pozvánka od kapely Reverends ze Žižkovské věže:

 

Ano, Ano! Už teď si okamžitě do úkolníčku, deníčku či blbníčku zapiš toto datum, pober své kámoše a přijď si užít párty ve velkém stylu. Aby si věděl, jaké grády budou české písně mít, čekuj FB kapely. Kluci slíbili, že na net hodí malou ochutnávku a koncem léta chtějí natočit desku!

 

Jako předkapelu hlavní hvězdy večera zvolily brněnskou bandu The Rest, kteří jsou samá překvapení. I letos díky fanouškům si zahráli na brněnském Majálesu, nedávno uvedli na svět dosud nezveřejněný song z alba DEVOLOVE (2012) – POSLEDNÍ VÍTĚZSTVÍ a naplánováno mají nejedno vystoupení!

 

KDY: 15.6.2013

KDE: Rock Café

VSTUP: předprodej 100 Kč / na místě 100 Kč

 

FB event: https://www.facebook.com/#!/events/365980100169434/?fref=ts