„Život je změna“ potvrzuje první singl Support Lesbiens v nové sestavě!

Support Lesbiens představují zbrusu nový singl. Changes, jak byla novinka pojmenována, reflektuje nedávné personální změny v kapele a představuje fanouškům její novou tvář.

 

Současnou sestavu tvoří zakládající člen a kytarista Support Lesbiens Hynek Toman, zpěvák Czenda Urbánek, bubeník Radek Tomášek, klávesista Jan Andr a baskytarista Filip Fendrych. „Mám z tohoto obsazení upřímnou radost. Jsou to všechno výborní muzikanti, kluci s nakažlivým elánem, který dodává stávajícímu repertoáru úplně jinou energii a „drajv“. Přesně to, co jsem hledal.“ pochvaluje si Toman a singl Changes, který je výsledkem spolupráce Tomana s Czendou Urbánkem a Honzou Andrem, jeho slova jen potvrzuje.

Singl si poslechněte zde!

 

Jen den poté, co skupina dokončila singl, k němu začala natáčet videoklip, který bude mít premiéru 15.května.

 

Naživo se SL v nové sestavě prvně představí 25.května ve Velkém Meziříčí na charitativní akci Muzikanti dětem, kde zazní jak stávající hity Support Lesbiens tak nový singl. Další „křest ohněm“ čeká skupinu 24.6., kdy v pražské Synot Tip Aréně (Eden) vystoupí jako host amerického rockového fenoménu Bon Jovi!

 

Celé album Supporti plánují vydat na konci října a do Vánoc ho představit v koncertní podobě na křtech v Brně, Ostravě (27.11. Garáž) a Praze (4.12. Palác Akropolis). „Menší turné bychom rádi uspořádali na jaro příštího roku. Plánů máme dost a teď intenzivně pracujeme na jejich realizaci. Po dlouhé době mám pocit, že mám v kapele parťáky, které to baví a kteří kapelu posunou o kus dál“ prozrazuje dále Toman. Bližší informace o plánovaných koncertech a dalších aktivitách kapely najdete na facebookovém profilu https://www.facebook.com/OficialniSupporti nebo na www.supportlesbiens.cz.