Zimní Rock For Churchill 2014! Svou návštěvou nás poctí The Qemists a N.O.H.A.
20.2.2014
17.00

Zimní varianta Rock For Churchill klepe na dveře! Organizátoři ohlásili hlavní hvězdy večera. Do Lucerna Music baru zavítá britské seskupení the Qemists a multižánrová N.O.H.A. Pecičkou na závěr budou Pixie & Suki, kteří doplní line-up. Těště se. Bude to divoký☺!

 

Tyto živější kapely jsou zárukou vymazlené párty do ranních hodin. Proto 20. února neseďte doma a přijďte si dobít energii na klubový koncert těchto anglických formací!

 

The Qemists nejsou žádnou neznámou. Českou republiku navštívili hned několikrát. Naposledy to bylo právě na letním hudebním festivalu Rock for Churchill ve Vroutku, kde sklidili bujaré ohlasy. Sice kořeny mají v rocku, ale ten pravý „šmak“ celku dodává drum & bassu a dubstep, dále živé bubny, masivní samply, nabroušené kytary a dvojice rozjetých MCs, pro které je i to největší festivalové pódium malé.. Jejich slušná základna fanoušků ocení, že světlo světa spatří další novinka. Jako vlaštovku vypustili pecku „No More“.

 

 

N.O.H.A. Tato formace je velice oblíbená pro její originální hudbu po celém světě. Vystoupení jsou natolik energická, že žádného posluchače nenechají v klidu. Opět ta směsice drum & bassu, world music, dub stepu a energie z nabitých groovů. Nyní se kapela rozrostla o členku Kaiu Brown ze Států, která svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi. N.O.H.A. má za sebou už 6 studiových alb. To poslední se jmenuje Circus Underground a vyšlo 1. prosince 2012.

 

 

Vstupenky v předprodeji pořídíte nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 500 Kč. Dále pohodlně přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě 600 Kč. 

 

Odkazy: 

FB událost: https://www.facebook.com/events/570410306383376/

Web: http://rfch.cz/