ŽÁDNEJ STRES, BUDE SE TANČIT!
23.4.2011
20.00

V rámci projektu Helpband, který nabízí kompletní servis českým kapelám a interpretům, bychom vás rádi pozvali na očekávaný křest nového CD kapely Žádnej Stres „ TO JE VONO “

23.4. 2011, Třemošnice, KD

+ FAST FOOD ORCHESTRA, DUKLA VOZOVNA, NOVOVESKA


23.4.2011 se v KD Třemošnice uskuteční velkolepá ska – punk párty kapel FAST FOOD ORCHESTRA, DUKLA VOZOVNA, NOVOVESKA, ale především kapely ŽÁDNEJ STRES, která pokřtí své zbrusu nové CD!

Ze Slavičínského studia UNART už vyšla velká řádka povedených kousků a CD „ TO JE VONO “ bezpochyby není výjimkou. První singl z připravovaného CD „ To je ska “ sklidil u fanoušků velký úspěch a další zbrusu nové songy budou exkluzivně servírovány na křtu!

Kdo chce zkusit vybočit, tak si nás určitě poslechne a sám pak posoudí, je-li tohle jeho krevní skupina “ říká Michal Říha, zpěvák kapely.

Přijďte tedy s námi vybočit, jančit a tančit 23.4.2011 do Třemošnice!

Více na www.zadnejstres.cz

Helpband :

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.