X-MASS PARTY V ROCK CAFÉ NADĚLÍ DŘÍVE NEŽ JEŽÍŠEK!
22.12.2013
19.00
19.00

Společnost Alfedus music připravila na neděli 22. prosince pestrou nadílku pro diváky Fajnrock TV a fanoušky kapel zakázanÝovoce, Five O’clock Tea, Reverends a Dilated.

 

Skupinu zakázanÝovoce po skončení podzimní United Federation Tour 2013 čeká poslední koncert tohoto roku v domovském klubu Rock Café, kde zahraje své největší dosavadní hity. Tento koncert bude zároveň poslední možnost vidět a slyšet kapelu v současné sestavě.

Crossoveroví Five O‘clock Tea nejsou žádný odvar pro slečinky. Diskografie čítající tři cédéčka a reedici vás hravě přesvědčí i k dalším čajovým dýchánkům. Reverends jsou v Praze doma a v současné době připravují druhou desku. Rockoví Dilated jsou taktéž z města stověžatého a v českých vodách plují již čtvrtým rokem. Pod stromeček určitě přihodí i nejnovější pecky.

 

První českou rockovou televizi Fajn Rock TV je od půlky listopadu možné sledovat také v pražském a středočeském multiplexu na 46. vysílacím kanále. „Za druhé pololetí letošního roku jsme Fajnrock TV posunuli o pořádný krok dopředu a 22. prosinec je to správné datum k tomu to oslavit, abychom do nového roku zase načerpali síly do další práce,“ říká programový ředitel Fajnrock TV Jan Kinšt.

 

Vstupenky v ceně 130 korun lze získat v předprodeji klubu Rock Café nebo v e-shopu agentury Alfedus music eshop.alfedusmusic.cz, kde lze taktéž využít službu Cool Ticket a zakoupit si lístek do chytrého telefonu – více na www.cool-ticket.info.

Cena vstupného na místě bude 170 korun.