WOHNOUT vyprodali pražské Retro Music hall!

Kapela Wohnout je v půlce svého jarního turné i když tomu počasí neodpovídá.. speciální koncert se odehrál také v pražském RMH, 28. března, kde jako host vystoupil zpěvák kapely Waltari, Kartsy.

 

Již u vstupu a pokladny, hlásily cedule s logem Wohnout vyprodáno, což se samozřejmě potvrdilo i počtem lidí v klubu. Prostor pod pódiem byl narvaný k prasknutí a fanoušci byli v rauši z Kartsyho, zpěváka finských Waltari. Kartsy zahrál v Retru se svým sólovým projektem, který měl u českých fanoušků úspěch.

 

Tóny písně Zpěvák na inzerát uvedly kapelu Wohnout! Publikum se zapojilo hned od začátku. „Dobrý večer, Praho!“ přivítali Wohnout fanoušky. „V Praze hrajeme po delší době, ale rádi se sem vracíme, protože Praha je nejlepší!“ prohlásil na adresu fanoušků Honza Homola. Poté už se místo zbytečného povídání Wohnouti pustili naplno do svého nabitého setu.

Nechyběly největší hity kapely jako Banány, Ganja, Kapela na šňůře nebo Gramofon, který zazněl jako jeden z přídavků. Tento večer nebylo naposledy, kdy zpěvák Kartsy vystoupil na pódiu v RMH. Jak jistě víte, kromě Lenky Dusilové to byl právě on, kdo natočil společně s Wohnoutama píseň Činely,které za jeho doprovodu zazněly i v zaplněném Retru.

Wohnout si pro fanoušky připravili také překvapení.Po dlouhé době zazněla píseň Rajda, v původním podání zpívaná společně s Lenkou Dusilovou. Ale i bez ní je to pecka!

Kapela vystřihla skvělý koncert, který si užili naprosto všichni přítomní, jak na balkonech, na baru nebo v kotli pod pódiem, a rozloučila se písní Svaz českých bohémů!

 

Fotogalerie…