WOHNOUT PŘEDSTAVUJÍ PRVNÍ 3D VIDEOKLIP V ČR!
12.12.2012
17.00

Skupina Wohnout přináší nový unikátní videoklip k písni Zpěvák na inzerát, který vznikl metodou Motion Capture, jako byl natočen například film Pán Prstenů. Bude tak první svého druhu v ČR.

 

Videoklip vyrobilo studio SPAFi Animation Academy pod taktovkou Daniela Nezmara. Jedná se o 3D animovaný klip ve 3D technologii.

V klipu se krom kapely objeví i hudebníci ze spřátelených těles jako Jiří Macháček (Mig21), Michal Mareda (Vypsaná Fixa), Vašek Bláha (Divokej Bill), Tomáš Hájíček (Krucipusk) nebo herci Marek Taclík a Lukáš Pavlásek. Chybět nebude ani tradiční česká postavička Hurvínka.

 

Krom verze 3D nabídnou Wohnouti i verzi 2D pro běžné TV a verzi 3D pro fanoušky, kteří si koupí klip na koncertech i s brýlemi a budou si ho tak moci pustit ve 3D, ačkoliv nemají televize k tomu přímo určené.

 

Tisková konference, včetně nového klipu, bude vysílána 12.12.2012 od 17.00h živě online na YouTube pomocí technologie Google+ Vysílaných Hangoutů na odkazu http://goo.gl/8gcds. Členové kapely Wohnout také v rámci Hangoutu odpoví na zaslané otázky fanoušků.