WOHNOUT BEZ ELEKTRIKY

foto: Jan Nechvíle

Skupina Wohnout vyráží na své první unplugged tour. Poprvé za celou historii kapely uslyší fanoušci své oblíbené písně i v akustických verzích. „Wohnoutí písničky jsme přearanžovali a fakt se na to ultratěšíme“ vzkazují Wohnouti. Unplugged tour začíná v polovině listopadu a v plánu je dvanáct koncertů v divadlech a klubech.

 

„Naše kapela je už osmnáct let zapojena do elektrické zásuvky, ale náš basák Zemánek jednou nešikovně vykopl síťovej kabel a my zjistili, že nám to akusticky docela dobře zní. Takže v rámci šetření elektrické energie jsme se rozhodli vyrazit na naše první unplugged tour a tím dopřáli zasloužený odpočinek našim zesilovačům“ komentuje zrod nápadu zpěvák Honza Homola.

 

Jako host se ve wohnoutím setu představí houslista Vojta Lavička (Gipsy.cz), který se též ukázal na novém CD/DVD Wohnout acoustic stage, které vyšlo koncem října (Universal). V roli předskokanů se vystřídají kapely Mother´s Angels, Koblížci, The Snuff a Lola běží, které tak vůbec poprvé představí akustické sety svých koncertů.

 

WOHNOUT UNPLUGGED TOUR

15.11. Jablonec nad Nisou – Na Rampě

16.11 Děčín – Městské divadlo

20.11 Olomouc – S-cube

21.11. Brno – Fléda

29.11. Zlín – Golem

30.11. Kutná Hora – Česká 1

6.12. Prachatice – divadlo

7.12. Tábor – Recykle music bar

12.12. Praha – VŠE – Vencovského aula

17.12. Plzeň – Buena Vista

20.12. Vysoké Mýto – Šemberovo divadlo

21.12. Jihlava – divadlo Diod