Wohnout a Kärtsy v Retru!
28.3.2013
20.00

Skupina Wohnout odehraje pražský koncert ve svém již téměř domovském klubu Retro ve čtvrtek 28.3.  Jako vskutku originálního hosta si přizvali soloprojekt Kärtsyho, zpěváka finské skupiny Waltari.

 

Na společný hraní s Kärtsym a jeho kapelou se fakt těšíme, protože dříve už jsme hrávali s Waltari, kde hraje na basu a zpívá. Právě Waltari jsme poslouchali když nám bylo náct a najedou spolu sdílíme společný hraní, což je úlet. Kärtsy si udělal bokovej projekt, kterej je zase něco jinšího než jeho nadupaná kapela. Sám jsem zvědavej jak to pódiově pojmou.“  Komentuje hosta Honza Homola, který má se soloprojektem mimo domovskou kapelu také zkušenosti – na konci minulého roku vydal folkově instrumentální album „Čarovánky“.

 

Diváci se mohou těšit na společné vystoupení, v playlistu totiž rozhodně nebude chybět česko-finský song Čineli, který se objevil na desce Polib si dědu. Ke slyšení bude pochopitelně  i řada dalších singlů, včetně těch z posledního alba Našim Klientům.

 

 Wohnouti aktuálně jedou tour po klubech a připravují CD, jehož předzvěst v podobě prvního videoklipu ke zbrusu nové písni představí již v červnu.

 

Vstupenky na koncert, který začíná ve 20:00, můžete pořídit v předprodejích sítích Ticketstreamu či Ticketsforpeople.cz za 200 Kč. Vstup na místě za 250 Kč.

 

více informací na: http://www.wohnout.cz / http://www.facebook.com/wohnouti / http://www.retropraha.cz/

 

VIDEO: