Winter tour rakouských Five Minute Fall a libereckých Hopes začne v Praze
13.2.2014
0.00

Už jen několik dní zbývá do začátku zimní tour dvou spřátelených kapel – rakouských Five Minute Fall a libereckých HOPES. Během ní se obě skupiny představí v České republice, Německu, Belgii, Nizozemsku a Lucembursku.

 

Původně mělo toto turné začínat 13.2. v Liberci, nakonec se ale první koncert přesouvá do Prahy do Café na půli cesty, kde obě kapely doprovodí domácí seskupení No Chance of Recovery. Vstupné na tuto akci bude dobrovolné a prostory klubu budou zcela nekuřácké.

 

FB událost:

https://www.facebook.com/events/592935564121182/

 

Five Minute Fall pochází z rakouského Salzburgu a i přes několik personálních změn stihli za necelé 4 roky společného působení odehrát na 80 koncertů a několik z nich i v České republice – v loňském roce se představili například na Pečky festu nebo na Summer Punk Párty ve Volyni.

 

 

http://fiveminutefall.bandcamp.com/

http://bandzone.cz/fiveminutefall

http://www.facebook.com/fiveminutefall

 

Liberečtí HOPES sice existují pouhý rok, ale i za tak krátkou dobu posbírali hned několik velkých úspěchů. Nejprve vydali pozitivně přijaté EP Dying youth, na začátku letošního roku si zahráli po boku britských Landscapes a vydali klip k singlu I don´t give a fuck.

 

 

http://hopeshc.bandcamp.com/

http://bandzone.cz/hopes

http://www.facebook.com/wearehopes