Whispering of Soul přichází s audio-vizuálním experimentem!

foto: archiv kapely

Whispering of Soul, indie-rocková kapela, která staví písně s důrazem na dynamiku, smyčcové aranže a zapamatovatelné melodie, experimentuje s písní Love Will Find Me, kterou doplňuje vizuálním doprovodem. Vizuál vznikal v zahraničí, jeho tvůrci jsou Malachi Rempen (umělecký režisér), Boa Simon (vizualizace) a Nate Orloff (střih). Dílo původně nebylo vůbec určeno ke skladbě Love Will Find Me, kapelu však natolik fascinovalo fungující propojení s písní, že se rozhodla tvůrce oslovit.

 

„Našli jsme kontakt na autory a poslali jim mail s tím, že bychom video rádi použili a zeptali se, za jakých podmínek by to bylo možné. Odpověď nás překvapila, protože přišla skoro okamžitě s tím, že video použít můžeme, ale musíme respektovat zákony „karmy” a až nás jednou osloví mladý režisér s klipem, hledající píseň, pomůžeme mu,“ dodává kapela.

 

Píseň Love Will Find Me vyšla na stejnojmenném EP, které se nahrávalo ve studiu Golden Digital pod producentským dohledem Kuby Alexy (Vivien´s Shadow, Viki, High Five). Kapela aktuálně připravuje materiál k podzimnímu singlu, stíhá připravovat další klip a věnuje se koncertování.

http://www.whisperingofsoul.cz/