While She Sleeps ovládnou úterní večer v Meet Factory!

V úterý 12.2. večer se rozhodně vyplatí cesta přes smíchovské MeetFactory. Na návštěvu za námi totiž přijíždí While She Sleeps, aby nám představili svojí novou desku So what.

 

While She Sleeps z anglického Sheffieldu jsou metalcorová kapela, která má za sebou již sedm vydaných alb, z čehož poslední “SO WHAT?‘‚ vyšlo letošním rokem.

Rozhodně bych se nebála pochybovat, že na tomhle koncertě zazní převážně věci z nového alba, každopádně na starší hity jako třeba “Steal the sun“  z alba You are WE a další se můžeme také určitě těšit.

Kapela samozřejmě nepřijede sama, ale v doprovodu hardcorových Stray from the Path z New Yorku, kteří mají za sebou turné s kapelami jako Architects, The Ghost Inside nebo například Comeback Kid. Další předkapela, která tento večer vystoupí jsou britští Trash Boat, hrající směs pop punku a melodického hardcoru.

Koncert už je beznadějně vyprodaný, proto spousta z nás lituje sveho otálení při koupi lístku. Pro těch pár nešťastných mám ale dobrou zprávu. While She Sleeps do Čech totiž zavítají ještě v červenci na patnáctý ročník festivalu Mighty Sounds v Táboře.

 

Kdy bude možnost vidět zbývající dvě kapely je zatím ve hvězdách, věřím ale, že to bude brzy. ,,So what?“ přijdeš to omrknout taky?