We on the moon s pomocníky! K ruce jim budou Evelynne a Black Lion!
8.2.2014
21.00

Koncertní sezónu začnou We On The Moon v únoru, konkrétně 8.2. 2014 na Melodce. Na pomoc jim přispěchají partičky z Prahy a to Evelynne a Black Lion. Zaručen příjemný večer a náramná atmosféra☺!

 

Když se tyto kapely sejdou na jednom pódiu, je to nepopsatelný pocit. Každá banda je originál a prezentují různé žánry. Své akustické písně představí folkové duo Black Lion. Za krátkou dobu své existence si získali velmi početné publikum. Na debut této formace musíme ještě počkat, ale živá vystoupení jsou důkazem toho, že mají budoucnost.

 

Dalším uskupením je poněkud živější kapela. Řeč je o partičce Evelynne. Tihle kluci mají za sebou velice plodný rok, co se týče koncertů a desky, kterou stihli vydat pod lablem Championship Music. CD s názvem Identity, jež k němu jeli stejnojmenné tour, sklidilo ohlasy. Nyní mají v plánu natočit klip a na jaře se s nimi opět setkáme na koncertní šňůře s kapelou Mandrage.

 

Hlavní hvězdou večera bude pořadatelská a domácí kapela We On The Moon. Můžeme na ně prozradit, že jsou v nominaci v anketě Žebřík a čeká je koncertování se známou, slovenskou kapelou.

 

 

Začátek akce je naplánován na 20:00 hodin a vstupné je za pouho pouhých 90 kaček.

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/1432137717016162