Vypuštěné Koupaliště

zdroj: archiv kapely

členové:

Tomáš Procházka – Zpěv, Kytara

Vítek Holub – Basová Kytara

Vašek Novotny – Bicí, Zpěv

 

bio:

Tato punk-rocková parta ze Sezemice vznikla roku 2010 . Na svém kontě mají CD Hra bez pravidel z října 2011. Tento rok na svém bandzone profilu vypustili do světa dvě nové pecky Díky vám a Může se stát. A již brzy se můžete tešit ješt na novou píseň s názvem Bylo to fajn/zlý, která vyjde i s videoklipem. V květnu 2013 se dostali do finále soutěže Startér Live XT3, kde obsadili 3. místo.

http://bandzone.cz/vypustenekoupaliste

https://www.facebook.com/Vypustene.koupaliste

 

3x otázka:

Pamatujete si svůj první koncert a jaké jsou vaše hudební vzory?

Tak na první koncert asi žádná kapela nezapomíná. My vám tak můžeme říct jen to, že to bylo na čarodějnice, že tam bylo asi 400 lidí. Ještě k tomu jsme byli v úplně jiném složení, takže se spíše zaměřujeme na budoucnost. Když si na to teď matně vzpomínáme, tak se vůbec divíme, že jsme s tím, co jsme tam hráli, mohli vystoupit na podiu….

A naše hudební vzory?! Kdo nás viděl někdy na živo, nebo nás trošku zná, tak si myslím, že určitě podle pohledu na nás každý usoudí, že ani jeden z nás nemůže poslouchat stejnou muziku. A že každý máme své vzory.

Třeba Tom to je prostě kluk, který miluje americký pop – rock – punk, kapely typu: Green Day, 30 seconds to mars, Simple Plan atd., které považuje i za svůj vzor.

Na Víťovi se dá podle vzhledu usoudit, že to asi moc ledajaký pop-punkáč nebude. Ten obdivuje spíše lidi typu: Flea, Slashe až po B. Smetanu a poslouchá spíše tvrdší muziku.

No a nakonec se dostaneme k Vaškovi, ten zas obdivuje Vypsanou fixu, Davida Kollera nebo Majka Spirita.

Takže těch vzorů máme spousty a i přes to, že jsme každý trochu jiný, dokážeme do naší hudby zakomponovat to, co nás baví a hlavně to, co chceme!

 

Co připravujete pro své fanoušky?

Jak již bylo zmíněno, vydali jsme dvě nové písně a třetí vyjde již velmi brzy, a to i s videoklipem! Ale rozhodně to není vše! Fanoušci se můžou těšit na nové CD a 10.srpna pořádáme u nás v Sezemicích festival s pracovním názvem „Vypušťák“, který chceme udělat pro naše věrné fanoušky a pro lidi, které naše muzika či náš styl zajímá.Spolu s námi se tam snad objeví i kapely jako jsou Civilní obrana, Žádnej stres, Natřije a spousty dalších.

A samozřejmě pro bližší info stačí sledovat naše facebook a bandzone stránky.

 

Vzkaz fanouškům:

Vzkazů pro fanoušky jsou všude miliony a nechceme opakovat již slova, která zazněla v jiných rozhovorech. Náš dík jsme vyjádřili písní Díky vám. Kdo nás poslouchá a má nás rád, určitě text velmi dobře pochopí a najde v něm poděkování od celé kapely pro všechny naše fanoušky!

 

link na video: