„Všechny cesty vedou za tebou“, zpívá kapela IRNIS!

foto: archiv_Irnis

 

Předvánoční dárek nám posílá kapela IRNIS. Krom nového CD „Nad zemí“, které mělo premiéru nedávno, se tahle banda může pyšnit další novinkou! Světlo světa spatřil druhou adventní neděli nový videoklip. Po „Originálu“ a „Nad Zemí“ se dočkala své audiovizuální podoby píseň „Všechny cesty vedou za tebou.“ Tento třetí klip od tvůrců SeeJ., Joanna Oleksy a Pete Frolicha má opět čím okouzlit. Zajímavé a především jednoduché provedení dodává celku to, že natáčení se odehrávalo na zámku Lednice a jeho okolí, kapela byla kolem sebe obklopena smyčcovým kvartetem a týmem, který vytvořil tento počin. Sami se o něm můžete přesvědčit zde☺!

 

 

IRNIS se na české scéně pohybují už nějaký ten pátek a pokud jste o nich ještě neslyšeli, pojďme si je ve zkratce představit.

Tato šestičlenná rocková kapela z Valtic na jižní Moravě byla založena začátkem roku 2012. Na kontě mají již dvě alba. Prvotina, sice demo vydané roku 2012 sklidilo ohlas a proto kluci nelenili a pustili se do placky, která v srpnu tohoto roku byla pokřtěna v jejich domovině Michalem Hrůzou. V hudbě IRNIS najdete prvky různých stylů: od popu, rocku, alternative, hip hopu až po metal… Přes stylovou rozmanitost si ale kapela zakládá na českých textech, silných melodiích a energické show na vystoupeních.

 

Více informací:

http://www.irnis.cz/