VOTVÍRÁK je i o HIP HOPU! VÍME DALŠÍ ČÁST PROGRAMU!
13.6.2014
22.00
22.00
22.00
22.00
14.6.2014
22.00
22.00
22.00
22.00
15.6.2014
22.00
22.00
22.00
22.00

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení – proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Program festivalu Votvírák dostává každoročně touto dobou svou finální podobu. A proto jsme rádi, že vám můžeme potvrdit další kapely, které letos na festivalu Votvírák vystoupí.

 

II. KOLO

Festival Votvírák a rap je silný kombo. Kope jak Bruce Lee, mlátí jak Muhammad Ali a kouše jak Mike Tyson. Každej rok na vás čeká gang šampionů. A co na tom, že jeden je váha muší a jinej neporazitelnej tank těžký váhy. Každej rok je to přehlídka. Gala představení. Odraz všech směrů, co se na scéně objeví,“ tvrdí Affro, dramaturg Hip Hop Stage.

 

TLUSTEJ KÁRL

Kárl je těžkotonážní kolos. Buřt. Kárl nakládá. Má to styl, má to vtip, a i když rozhodně není běžcem na dlouhé tratě a s dechem dlouho nevydrží, je to prostě HEAVY.

youtu.be/o3oW1a8bRE4

youtu.be/irs9jqIVoTk

 

MOOZA

Talent. Před rokem předváděl nadějnou, ale těžce dětskou porci. O rok později se „zasloužilým umělcům“ začíná potit pleš. Pravděpodobně máme tu čest s týpkem, který bude záhy udávat tempo. Zatím se můžeme jen bavit, neriskujeme nic. Vždyť tomuhle klukovi z Písku je teprve 15. Co bude dávat ve dvaceti?

youtu.be/nNcPdM1LJWU

 

ANDROID ASTEROID

Parta virtuózních muzikantů umí hrát snad i v nástrojovém obsazení hřeben, vozembouch a luk. A se stejnou vášní zbožňují samplování. Je to parta snílků, kteří se toho nebojí.

youtu.be/PYRen_nejf8

youtu.be/iXW8BB4ovtM

youtu.be/fyceh6DVHqY

 

TAFROB

Brněnský patriot kdysi pomáhal domácímu fandovi objevovat fenomén freestyle battle. Chvíli mu trvalo, než se vydrápal ze škatulky. O pár let a čtyři alba později už Tafrob nemusí nikomu dokazovat, že „umí víc než freestylovat“. To už totiž dávno dokázal. Freestyle battly utichly, skills a charisma stejně jako řev publika zůstaly.

 

SMACK

Tenhle týpek ze Strašnic plive rýmy jak drak. Není ztracený ve změti událostí, hozený do víru osudu, co čeká, „jak to dopadne“. Řídí dění. Řídí tok energie jak usměrněný tok elektronů.

youtu.be/BH3bwf_gHxw

youtu.be/ObKMMPfWFZA

 

STRAPO & DJ Spinhandz

Jiskra v oku. Velice propracovaná MC/DJ show s DJ Spinhandzem napojená přímo na páteř klasického hiphopového odkazu. Bezmezné nadšení. Přirozené charisma a uvolněnost, až to všechno vypadá, jako by to byla samozřejmost a šlo to samo. Chyběl kousek a Strapo, jeden z největších talentů, svůj talent promrhal a Majk na hřebík pověsil. Nechybělo moc a o Strapovi už bychom mluvili jen v dobrém a na výročí chodili s kytičkou. Zlomilo se to a nebylo to jednorázové vítězství v bitvě, on vyhrál celou válku. Ať žije Strapo!

youtu.be/2APzx6kiOqI

youtu.be/n9QlASlc6vk

 

Festival Votvírák není s výčtem účinkujících zdaleka u konce. Přestože velmi lukrativní část programu Hip Hop Stage doplnila v line-upu festivalu už taková jména jako:

CHINASKI, TATA BOJS, NO NAME, MANDRAGE, VĚRA ŠPINAROVÁ, DESMOD, ŠKWOR, SKYLINE, DYMYTRY, STO ZVÍŘAT, VYPSANÁ FIXA, KRUCIPÜSK, VISACÍ ZÁMEK, ARAKAIN, ADAM MIŠÍK, PRAGO UNION nebo EKTOR, jsou zlaté střely tajemstvím dramaturgů festivalu!

 

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro.

Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky (www.votvirak.cz/vstupenky.php).