Vlaštovka přiletěla od kapely Czech It!

foto: archiv kapely

 

Kapela Czech It odtajnila svůj první oficiální videoklip z připravované desky! Audiovizuálního zpracování se dočkala píseň Secret. Natáčení proběhlo minulý rok v prostorách bývalé továrny JAWA a velké díky patří tvůrcům Ondřeji a Davidovi za velmi kvalitní provedení. Tento počin sklízí jeden ohlas za druhým a vy se na něj můžete povídat zde!

 

 

Czech It je česká pop-rocková kapela založená v Benešově u Prahy. Na hudební scéně působí od února roku 2011, průměrný věk členů je 21 let.

Kapela hraje pouze vlastní tvorbu. Texty jsou psané v angličtině především zpěvačkou, na hudbě se podílí celá banda. Jsou charakterističtí vzájemným vyměňováním nástrojů na pódiu a sympatickým vystupováním. Na kontě mají zmiňovaný klip s názvem „Secrets“ a na jaře se chystají vydat svoje první CD.

Mezi své dosavadní úspěchy řadí hlavně vítězství pražské soutěže Startér XT3 live, díky které se jim poštěstilo zahrát si na královéhradeckém festivalu Rock For People v roce 2011. Jiná soutěž, které se zúčastnili byla ProRock, kde získali od poroty „Divokou kartu“. Ta je pro změnu dostala na Vánoční fest, který se uskutečnil 29.12.2011 v Retro Music Hall.

 

Odkazy:

http://bandzone.cz/czechit

http://www.czechitband.com/