Vladivojna La Chia vydává novou desku!
8.12.2011
20.00

Bohémy Vladivojny La Chia jsou na světě!!!

 

Vladivojna La Chia vydává novou desku. Druhé sólové album po zmražení jejího projektu Banana nese jméno Bohémy a audionáhrávku doprovází na pulty obchodů s hudbou i Vladivojnina autorská kniha s jejími ilustracemi. Křest novinky se uskuteční 8. prosince v pražském klubu NoD nad Roxy, aktu se ujme režisér Jan Hřebejk.

 

Nová deska Vladivojny La Chia obsahuje dvanáct skladeb. Album je inspirováno vnitřními stavy člověka a jeho spojením s nynějším světem, ve kterém se nejvíce věcí odehrává jakoby pod povrchem přítomnosti.

 

Původem ostravská hudebnice, zpěvačka a malířka je autorkou všech písní, sama si také nahrála většinu nástrojů. Až na několik vyjímek její podpis stojí i pod texty. „Poprvé jsem vytvořila album, kde jsou texty stejně důležité jako hudba. Tentokrát jsem dala českým textům opravdu veliký prostor,“ líčí jedna z nejzajímavějších českých hudebnic.

 

Bohémy vznikaly v Ostravě za přispění kytaristy a producenta alba Aleše Bajgera, violoncellistky Terezie Kovalové a zvukového mistra Petra Slezáka. Deska vychází na značce Bayger Production v distribuci firmy EMI.

 

První sólovou desku Tajemství Lotopu Vladivojna La Chia vydala na podzim roku 2009, letos v zimě složila soundtrack k Hřebejkově filmu Nevinnost. Vladivojna má také již 5 let svůj pořad Čajovna na ČRO3 Vltava. Aktivně se věnuje i malbě a psaní. Vystupovala nebo spolupracovala například s Lenkou Dusilovou, Blue Effect, Varhanem O. Bauerem, Laczem Deczim nebo Amitem Chatterjee.

 

Videopozvánka na křest Bohém v Roxy:

httpv://www.youtube.com/watch?v=EAi9My8aXPI&feature=youtu.be

 

Spolu s novým albem má Vladivojna La Chia i zbrusu nový web www.vladivojna.cz