VISACÍ ZÁMEK VYHLÁSIL „PUNKOVÉ KRÁLOVSTVÍ“
13.12.2014
20.00
20.00

Návštěvníci narozeninové oslavy 30 + 2 let legendární punkové kapely Visací Zámek v beznadějně vyprodaném pražském Lucerna Music Baru se stali svědky politického převratu.

 

Za účasti Alexandra Hemaly, který punkové příznivce přivítal pozdravem „Punk´s not dead, VY VOLOVÉ!“, kapela vyhlásila PUNKOVÉ KRÁLOVSTVÍ.

 

Jana Hauberta (Honnyho) regulérně korunovali Petr Hošek z PLEXIS, který předal punkovou korunu, a pornokníže Záviš, jenž se chopil předání žezla (lahváč). Samotný punkový trůn tvořila basa od piva a královskou společnost dvě krásné nahotinky. Po korunovačním ceremoniálu kapela zahrála HYMNU PUNKOVÉHO KRÁLOVSTVÍ.

 

Vyhlášení PUNKOVÉHO KRÁLOVSTVÍ nečekaně ohromilo a paralyzovalo celou ČR. Zavřely se některé instituce, dokonce i školy, doprava se zastavila hned na několika místech včetně D1 a ještě v současné době jsou neprůjezdné některé úseky silnic, nejedou vlakové spoje a např. ani tramvaje v hlavním městě. Pražský hrad a prezidentská kancelář se k nově vzniklé politické situaci dosud nevyjádřily.

 

„Punkové království je přirozenou reakcí na současnou politickou situaci. Království, kde je každý sám sobě králem a zodpovědný sám za sebe,“ dodává punkový král Jan Haubert.

 

Druhá část narozeninových oslav čeká kapelu Visací Zámek 13. 12. 2014 v Brně na Flédě. Čerstvě korunovaný punkový král představí moravskému publiku punkovou hymnu „Punkové království“ a další písně z připravovaného alba kapely Visací Zámek. „Věříme, že se situace v naší zemi rychle uklidní a oslavy proběhnou v poklidu. PUNK´S NOT DEAD, VY VOLOVÉ!“

 

NAROZENINY SKROMNÉ, LEČ NEJLEPŠÍ PUNKOVÉ KAPELY

VISACÍ ZÁMEK 30 + 2 LET

13. 12. 2014, 19:00 Brno, Fléda

Není třeba připomínat, že pro fanoušky Visacího Zámku a občany PUNKOVÉHO KRÁLOVSTVÍ je účast na výročním koncertě naprostou povinností!!!

 

Předprodej v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a v pokladně klubu Fléda.

www.visaci.cz