Velkolepý comeback.. The Dreadnoughts zavítají po delší odmlce do Čech!
14.1.2014
17.00

Když kapela oznámí konec fungování, je to rána pro každého. Ale znáte ty tahy! Muzikanti se rozpadají, aby se po čase ukázali v mnohem větší parádě. A to je případ i těchto divochů z Kanady. Nicméně jsme rádi, že The Dreadnoughts dostali rozum a 14.1.2014 zahrají v Rock Café s českou předkapelou.

 

Toto seskupení z Vancouveru, které se dalo do kupy roku 2006 zažilo úspěchy, radosti a strasti jako každá kapela. Když na podzim 2011 oznámili ukončení fungování, byla to rána pro každého „punkáče.“ Každopádně jejich tučná, fanouškovská základna má nespíš na triku to, že tahle banda opět oprášila své nástroje a oznámila menší evropské turné.

 

Z jejich tónů můžeme slyšet celtic punk, folk a i prvky polky. Během vystoupení, která jsou neuvěřitelně energická a divoká se nejednomu posluchači splní přání, které se mu vryje do podvědomí a zůstane tam pěkně dlouho☺!

 

 

Cheers. To je plzeňská předkapela pro tento večer. V žilách jim koluje folkpunk, na kontě mají první LP album „Wrong & Right“ s třinácti písněmi natočenými živě v 10ti hodinách a několik úspěchů.

 

Nepropásněte toto jedinečné vystoupení! Zaručeně budete odcházet s bohatými vzpomínkami a několika modřinami☺! Uvidíme se tam..

 

Vstupné:

Předprodej: Rock Café a Crossphere 250 Kč

Předprodej v sítíchSms Ticket, Eventim, Ticketportal a Ticketpro 270 Kč

Na místě: 320 Kč

 

FB event: https://www.facebook.com/events/552510104832237/