Velká výzva na Letné!
9.6.2012
13.00
13.00

V sobotu 9. června 2012 vyvrcholí tříletá kampaň Velká výzva festivalem v Parku Letná.

Pořadatelé si letošní ročník pro Vás připravili na festivalovém pódiu kapely N.O.H.A. Circus UndergroundToxique včele s Klárou Vytiskovou, Vypsanou fixu, která Vám mile ráda zahraje jejich nejčerstvější song „Čtyři Slunce“ , dále to budou skupiny Poletíme?, Prague Conspiracy, Václav Havelka a Monika Načeva s Justinem Lavashem.

Pro děti je přichystána pohádka Jak šel Honza do světa a vystoupení Říkadla a kříkadla písničkářky Karolíny Kamberské (Sestry Steinovy).

 

K dipozici budou i stánky českých nevládních organizací s hry pro děti o ceny, prezentace nízkoemisních technologií, farmářské tržiště, dobré místní jídlo a bio speciality nebo výborné pivo a limo ve vratných a omyvatelných kelímcích.
Festival pořádá vydavatel Sedmé generace Hnutí Duha, jakožto vyvrcholení 3. leté fungující iniciativy Velká výzva, jejímž cílem je podle britského vzoru prosadit v České republice nový zákon, který závazně stanoví, že Česko bude snižovat závislost na drahých fosilních palivech – krok po kroku, rok po roku. Rozhýbe tak investice do moderních chytrých řešení. Iniciativu již podepsalo více než 22 000 lidí, podporují ji mnozí politici, umělci, odborníci či vědci.

 

Vstup na festival je tradičně ZDARMA. Všichni umělci, kteří na festivalu vystupují, dokázali snížit své finanční nároky na minimum v rámci podpory dobré věci.

 

Tu je menší pozvánka:

 

Více informací se dozvíte na www.velkavyzva.cz a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/#!/velkavyzva.