Vánoční píseň Ewy Farne – Vánoce na míru

Zpěvačka Ewa Farna, jež má za sebou oslavy 10 let na scéně v Česku i v Polsku, naděluje k letošním Vánocům svým fanouškům poprvé ve své kariéře píseň s vánoční náladou. 

 

„Nedávno nás oslovila firma MALL.CZ kvůli spolupráci a chuti podpořit i moji charitativní srdcovku neziskovku Borůvka, jíž jsem už nějakou dobu ambasadorkou. Slovo dalo slovo a společně s mým kytaristou Lukášem Chromkem a autorskou dvojicí Sázavský&Chobot jsme tedy napsali Vánoce na míru,“ říká Ewa Farna.

Ačkoliv si Ewa podzim i zimu užije hlavně na cestách po českých a polských kinech, kde osobně uvádí filmový dokument Ewa Farna 10: Neznámá známá, těší ji, že spolupráce s velkou firmou mohla být i přínosem do její tvroby. „V mém životě se toho děje hodně – koncerty, teď dokument, pořád nějaké focení, natáčení, že si člověk zapomíná najít čas na to, kolem čeho se to má celé točit. Písničky. Já jsem taky věčný prokrastinátor a čím jsem starší, tím jsem sebekritičtější a trvá mi, než něco vypustím,“ dodává zpěvačka.

 

„Proto když přišla nabídka udělat vánoční písničku, řekla jsem, že je to skvělá příležitost si dát jasný časový limit, svolat ty skvělé hudebníky, které kolem sebe mám, a vrhnout se na to. Díky lidem, kterým věřím, vznikla něžná píseň s účastí dětského sboru, která mi dovoluje předvést se jako zpěvačka zase v jiném světle. Je to píseň, za kterou si jako autoři stojíme, a navíc se stane součástí televizních spotů během Vánoc, takže to je super. Třeba se díky MALL.CZ dostane i k lidem, kteří mě normálně neposlouchají,“ říká Ewa.

 

Termíny a místa projekcí dokumentu Ewa Farna 10: Neznámá známá

12. 11. 2017 Ostrava, Cinema City

16. 11. 2017 Plzeň, Cinema City

19. 11. 2017 Praha, Cinema City Chodov

23. 11. 2017 Liberec, Cinema City

26. 11. 2017 Brno, Cinema City Olympia

28. 11. 2017 Olomouc, Kino Metropol

30. 11. 2017 Pardubice, Cinema City