V PŘÍBRAMI E!E ZAVZPOMÍNAJÍ NA SVÉHO INDIÁNSKÉHO BRATRA BAKČU
16.12.2016
20.00

16.12. 2017 tomu budou už tři roky a den, kdy zemřel spoluzakladatel punkové kapely E!E Petr Bakča Bakalerov – k tomuto výročí chystají v Příbrami v Music klubu Aréna pozdrav do věčných lovišť v obsazení kapel Compromysh, VHS, Nástroj snahy a samozřejmě kočovných spolubojovníků E!E.

Kapela E!E je snad už domácí v každém městě, Příbram však patří k jejich počáteční éře – kdy se chodilo k pelikánům pokecat a pivo, pivo pít – zde kapela vznikla a má své kořeny. Petr Bakča Bakalerov byl již posledním ze zakládajících členů kapely, i když se dá říct, že za ta léta působení ostatních členů v kapele a nespočet vystoupení, k ní vlastně přirostli už všichni. Jedou jako nespoutané mašiny a každý víkend, v pátek i v sobotu, těší své fanoušky energickým a humorným vystoupením. Tohle příbramské vystoupení je věnováno právě Bakčovi, vždy usměvavému přátelskému člověku, kterého měl snad každý rád. Byl zdrojem spousty hudebních nápadů, nejen pro           E!Éčka, ale i jeho soukromé hudební projekty či originální nápady na tetování. Všechno co dělal, dělal naplno. Všechny nás zasáhlo, že před třemi lety svůj boj s rakovinou prohrál. Teď už tak akorát můžeme zapálit svíčku doma či u totemu na Milavách, pustit si o něm dokument Jako indián ne!erad hulim sám, zavzpomínat, nebo aktivně přijít na koncert a zařádit si na jeho počest!

 

Bakča náš indiánský kamarád, kytarista, punker i tater je už tři roky v zemi duchů, a hledí na nás ze svého konopného oblaku, jestli ten punk neflákáme. Takže přijďte pro něj zazpívat, a zatančit Tanec duchů, který přivolává návrat starých dobrých časů 16.12. do příbramské rezervace Music klub Aréna.

https://www.facebook.com/eecka/videos/672556712761693/