V Praze zahráli holandští Long Way Down!

V pátek 22.7.2011 proběhla v pražském Rock Café velká párty! Vystoupily zde kapely Civilní Obrana a Long Way Down, obě sklidily úspěch…

Civilní Obrana nastoupila na pódium kolem deváté hodiny. Kluci začali písní Podvedená, poté zněly písně z desek Konkurz i [So:wA?]. Kluci nezapomněli ani na novinku v podobě skladby Opilá princezna nebo na cover od ruské dvojice TATU. I přesto, že klub nebyl zcela naplněn, komunikace s publikem byla na výbornou. A našlo se i několik jedinců, kteří CO „proskákali“.

Long Way Down je kapela z Nizozemska, která navštívila Prahu v rámci svého letního tour – Make it happen, captain! Velmi povedený set předvedli v Rock Café těm, kteří se přišli podívat. Hned na začátku se čeští fanoušci předvedli jako správní „hostitelé“, kdy celé kapele koupili po jedné malé „štamprdli“. Kapela hrála velmi dobře a byla za to odměňována hlasitým potleskem! Na konci koncertu zpěvák seskočil mezi lidi a odzpíval píseň pod pódiem…Po koncertě Long Way Down neodjeli, ale zdrželi se až do ranních hodin v klubu, kde poznávali české fanoušky.