V Brně se odehrál první ročník Winter Festu!

Úterý 19.února – den, kdy se odehrál vůbec první zimní festival v Brně. Line-up, který si pro nás pořadatelé připravili rozhodně nezklamal a všichni návštěvníci si večer užívali plnými doušky.

 

První ročník Winter Festu se odehrál v klubu Fléda, který byl už před osmou hodinou dost zaplněn. Nic tedy nebránilo tomu, aby na podium vstoupila první hvězda večera. Sympatický zpěvák Rocky Leon s brazilskými kořeny si s sebou do Brna nezapomněl přivézt své pohodové melodie, ani pořádnou porci dobré nálady, kterou se mu bez problému podařilo „nakazit“ přítomné fanoušky.

 

S dalším účinkujícím se atmosféra v sále změnila. Na řadě bylo vystoupení nitranské kapely Zoči Voči, která to patřičně rozjela a předvedla svou tradičně energickou show. Zahráli nám pecky jak z alba „S tebou idem ďalej“, tak z jejich nejnovějšího „Nikto z nás nie je bez chyb“, které si všichni patřičně užili.

 

Po malé pauze už podium patřilo ústeckým UDG, kteří štafetu přebrali více než úspěšně. Potěšili známými písněmi jako třeba „Motýl“ nebo „Kurtizána“. Zazněly ale i pecky z nového alba „Akrobat“, ke kterému kluci loni odjeli úspěšné turné.

 

 

Na závěr večera přišla řada na očekávané představení pražské kapely Pipes and Pints, která v čele s americkým zpěvákem Mikem dokázala fanoušky parádně strhnout. V publiku to vřelo, pogovalo se a nechyběla ani Wall of death, která už je na koncertech Pipes standardem.

 

Večer to byl náročný, ale na tvářích návštěvníků byla vidět spokojenost, což je ostatně určitě cílem takového festivalu. Už se těšíme na příští ročník Winter festu, protože ten letošní stál opravdu za to!

 

fotky z akce…