UDG v LMB ve znamení duetů a kamarádství!

Kapela UDG vyrazila na své podzimní/zimní tour a přizvala si své kamarády, se kterými již dříve absolovovala různá turné! S naším serverem jsme navštívili jednu z posledních zastávek, v pražském Lucerna Music baru!

 

Koncert v Praze by se dal považovat za ten z největších, podle počtu kapel se tak trochu jednalo o mini festival! Začátek celé akce byl plánován na 19.30h, kdy se přítomným divákům představila partička Livingstone.

Následovala šumperská kapela O5&Radeček. Že vám tento název nic moc neříká? Vzpomeňte si na pomalou píseň „Praha“ a budete vědět. I tento hit v LMB zazněl. „Radečci“ také představili písně ze svého aktuálního alba a střihli si duet s jednou ze přítomných fanynek. Slečna Jana se partu Kláry Vytiskové v písničce „Zůstaň“ zhostila velice dobře a sklidila velké ovace od diváků i členů kapely!

 

O duet jsme nebyli ochuzeni ani při vystoupení kapely Kofe-in. Ti si na pódium pozvali Katarínu Landlovou, která s nimi zazpívala píseň „I kdyby„. Kofe-in v Lucerně představili písně z nové desky „Dobré nebe“, která byla v tento den i pokřtěna. Křtu se zhostili již zmíněná Katarína Landlová a členové kapely UDG.

Kolem desáté hodiny večerní se naplněný LMB dočkal toho, kvůli čemu přišel. Na pódium se přiřítili UDG a hned ze začátku začali do lidí sypat jednu pecku za druhou. Téměř dvouhodinový koncert byl plný hitů, nových i starších písní, které jste delší dobu na koncertech slyšet nemohli. Nechyběli písně Kdy zas blíž, Předměstí, Buď a nebe nebo Zvědavá. Při písni „Zpěvy deště“ si UDG pozvali své kamarády a také kolegy z kapely Kofe-in. Celý set byl klasicky zakončený písní „Hvězdář„, kterou si s kapelou v kleče zazpíval celý klub.

 

Celý tenhle předvánoční večírek zakončila kapela Bags ze Strakonic. I v jejich setu samozřejmě nechyběl duet. Kapela nedávno vydala videoklip na píseň „Stáváš se mnou“, kde se druhého hlasu zhostil zpěvák UDG, Petr Vrzák. I proto tento večer nemohla píseň chybět!

 

Celá akce končila v ranních hodinách po vydařené afterpárty!

 

Fotogalerie…