Tuto neděli se opět českému publiku připomene americká formace Viza!
9.2.2014
20.00

Dobří holubi se vracejí! Kapela VIZA odehraje v rámci svého evropského tour koncert v pražském klubu Rock Café. Jako support zazní spřátelená kapela PUi. Tak co, chystá se někdo 9.2. 2014 do RC☺?

 

Americká formace VIZA si v Čechách už nejednou zahrála. Svou premiéru zažila v roli předskokana roku 2012 na koncertě zpěváka Serje Tankiana ve Velkém sále Lucerny nebo minulý rok v březnu na půdě Rock Café, kde předvedli to nejlepší, co se dá od této partičky očekávat.

 

Vyjmečnost, kouzlo a originalita! To jsou prvky, které nesmí chybět žádné kapele. VIZA svým hudebním arsenálem, který zahrnuje tak netypické hudební nástroje, jako je oud – strunná orientální loutna a různé perkuse kombinované s konvenčními rockovými prvky jako jsou kytary, basová kytara a bicí, si získává fanoušky po celém světě. Na kontě mají dvě EP a dvě studiová alba – „De Facto„, „Eros„, „Made In Chernobyl“ a „Carnivalia“ a aktuálně připravují nové album „Aria“.

 

 

Během posledních dvou let podnikla kapela šest evropských štací a vystoupila například na Sziget Festivalu v Maďarsku (společně s Korn, The Killers, Axwell, The Vaccines, The XX), Rockwave Festivalu v Řecku ( s The Prodigy, Gogol Bordello, Flogging Molly), Malmofestivalenu ve Švédsku, norském Kartfestivalenu nebo slovinském Schengenfesut a Trnfestu.

 

Proto všeho nech a přijď si dopřát tu správnou dávku muziky, co se valí na Čechy☺!

 

VSTUPNÉ:

→ předprodej: v Rock Café a síti Ticketstream za 300 Kč + poplatky

→ na místě: 350 Kč

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/495215220597544/