TŘI SESTRY TVRDÍ: „LÍNÁ HUDBA, HOLÝ NEŠTĚSTÍ!“

foto: archiv_Tři Sestry

 

Legendární pražská hudební formace Tři sestry vydá 2.5.2013 nové řadové album. Tentokrát s poněkud delším názvem: „Líná hudba, holý neštěstí“

 

Zpěvák a frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen (FAN) o názvu a desce říká: „Zjistili jsme, že neumíme vytvořit a hrát ploužák – sestrovské „pomalé“ písně převyšují průměrné střední tempo většiny rádií a ty rychlé jsou fakt rychlé, tak jsme se s tím smířili a název tomu odpovídá“.

 

Nové album bude možné si zakoupit ve formátu CD, ale připravena bude i limitovaná, číslovaná edice klasických vinylů, neboli „elpíček“.

Samozřejmě jdeme s dobou a tak bude poprvé v historii skupiny možné zakoupit celé album i jednotlivé písně v digitální podobě přes web skupiny.

 

17. – 18. května 2013 proběhne slavnostní hudební narozeninový večírek pod  názvem TŘI SESTRY 28 let OPEN AIR, kde v rámci svého sobotního vystoupení skupina album pokřtí.

Opulentní večírek ku oslavě narozenin se bude tradičně konat na pražském koupališti Džbán.

 

Mezi gratulanty nebudou chybět skupiny: Zóna A, Visací Zámek, Plexis, Zvlášňý škola, Zakázaný ovoce, Apple Juice, Konflikt, Nežfaleš, E!E, Totální nasazení, Doctor P.P., SPS, MZH, De Bill Heads, Spínací Špendlík.

Páteční večírek dovrší vystoupení legendární skupiny COCKNEY REJECTS z Velké Británie.

 

Více informací o akci, prodeji vstupenek a možnosti objednat si novou desku najdete na www.trisestry.cz a www.trisestryopenair.cz