TŘI SESTRY & HORKÝŽE SLÍŽE BRATIA A SESTRY TOUR 2023

Po veleúspěšných tour z předchozích let se již po páté v řadě potkají soubory Tři sestry a Horkýže Slíže na stejném podiu v rámci BRATIA A SESTRY TOUR 2023.

Od rozdělení Československa uběhlo již drahně let, přesto oba soubory přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové smršti vás obě kapely jistě přesvědčí, že BIGBEAT JE BEZ HRANIC! Třináct vybraných měst v České republice bude mít to nezměrné štěstí, že je navštíví tato velká internacionální show.

TŘI SESTRY – Českou hudební stálici, která dokázala propojit punk rockové rytmy s humorem a věhlasnými texty ze života samotných interpretů. Tři sestry vám zahrají všechny léty prověřené hity jako Kovárna, Mexiko, Zelená, Život je takovej, ale i písně z posledních alb, například Já jsem Aleš.

HORKÝŽE SLÍŽE – legendární slovenskou rockovou skupinu, která svou syrovou energií a charizmatem okouzlila stovky tisíc fanoušků. Písničky jako „Silný refrén“, „Mám v pi.i na lehátku‘‘, a „Malá Žužu“ jsou jen několika příklady toho, čím vás ohromí.

Playlisty obou kapel jsou vyladěné do poslední noty. Chybět nebudou ani různá překvapení, jakož i již proslulé prolnutí a následné rozdělení obou uměleckých těles, která tak metaforicky vyjádří společnou česko-slovenskou dějinnou epochu.

BRATIA A SESTRY TOUR 2023 (3.11. až 9.12.2023) zahrnuje 13 koncertů.

Vstupenky v síti TICKETSTREAM a u místních prodejců www.ticketstream.cz

Další informace na: www.trisestry.cz, www.horkyzeslize.sk, www.trisestrytour.cz