Toxique pokřtí ve středu 7. března v pražském Lucerna Music Baru zbrusu nové album!
7.3.2012
20.00

 foto: archiv kapely

 

Po mnoha měsících vymetání večírků a popojíždění po D1 vydávají Toxique své třetí řadové album pod názvem Tips For Grown Up Kids. Na zvuku nového alba zanechala nesmazatelnou stopu nová zkušenost s DJingem, který kapela v poslední době rozjíždí v rámci svých koncertů. K soundu nové desky TOXIQUE dodávají: “Tuhle desku doporučujeme poslouchat s rukama nahoře a s partičkou těch nejzvrhlejších kámošů!” Aby se necítili opuštěně, pozvali si do studia pár kumpánů, se kterými za nocí běsnili kolem mixážního pultu a den za dnem pustošili studio SONO, kde “natáčení” probíhalo. Mezi největší energetické držáky patřila hlavně půvabná Ewa Farna, zřejmě pro svůj nízký věk a dobrou životosprávu. Kapelu přijel podpořit také ostrovní zpěvák s dokonale charismatickým hlasem Justin Lavash. O grafickou podobu alba se mezitím v povzdálí starali fenomenální ExLovers.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mDrwzYwcBnk

Prvním singlem deskyse stala píseň „Toxique Girls“, ve které se Klára s Ewou utkají ve smrtícím rapovém battlu. Klip, který bude mít svou premiéru v polovině února vznikal v magickém období babího léta a režisér Boo Dya, jeden z mála členů štábu, kteří natáčení přečkali bez úhony, o něm říká: “Byla to nonstop jízda v hippie stylu a to asi mluví za vše. Na ten klip se těšte, bude to pestrý!”

 

Jak už to tak bývá, s novou deskou příchází také milá povinnost mega oslavičky ve formě křtu – ten si TOXIQUE vychutnají 7.března v pražském Lucerna Music Baru. Večer bude vyjímečný také tím, že během něj TOXIQUE oslaví své páté narozeniny – téměř na den přesně! Ten kdo tuhle party prošvihne, dostane šanci kapelu vidět také na těchto místech:

 

TOUR:

Vratislavice, KC  23.2
České Budějovice, Slavie  2.3.
Praha, Lucerna Music Bar  7.3.
Plzeň, Buena Vista  15.3.
Český Krumlov, Antré  17.3.
Brno, Metro Music Club  21.3.
Děčín, Le Garage Noir 23.3.
Vysoké Mýto, M-klub  24.3.
Kralupy nad Vltavou, Springfest   31.3.
Sušice, Tradiční kloub  7.4.
Ostrava, Barrák  19.4.
Zlín, Golem  20.4.
Olomouc, U-klub  25.4.