Totální nasazení a Covers for Lovers vyráží na BANDZONE.CZ TOUR 2014

          Slánská punk-rocková skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ, která v příštím roce oslaví 25 let své existence, vydává na podzim nové, v pořadí již šestnácté oficiální, CD.

 

         Desáté řadové album má název “zbytečnákapela.cz“, je prvním v nové sestavě s kytaristou Karlossem, vychází začátkem měsíce října a kapela s ním prakticky hned vyráží na koncertní turné. Jeho název Bandzone.cz Tour 2014 nebyl vybrán náhodou. Totální nasazení je totiž s téměř 10 000 fanoušky dlouhodobě bezkonkurenčně nejpopulárnější kapelou na tomto největším česko-slovenském hudebním komunitním portálu.  „Na každém z 27 koncertů našeho turné proběhne originální křest nové desky, do něhož plánujeme zapojit i ty nejodvážnější fanoušky,“ sdělil zpěvák a baskytarista Sváťa, zákládající člen slánských „Totáčů“.

 

        Na většině koncertů Bandzone.cz Tour 2014 doprovodí Totální nasazení v roli předkapely pražští COVERS FOR LOVERS, kteří vydali letos na jaře svou druhou řadovku s názvem “Nevzdávej! “. Těšit se můžete na příjemný mix rocku, punku a popu. Kapela láká na zbrusu nový playlist, kde nebudou chybět songy z nového alba, ale i nikdy nehrané písničky z předchozího CD Zvedni hlavu. Kromě Covers for Lovers uvidíte na vybraných akcích také slánské Deratizéry a na moravské a slovenské části turné banskobystrickou skupinu ABBa. Vstupenky na jednotlivé koncerty turné si můžete s dostatečným předstihem pořídit už dnes v síti Ticketstream a nebo SMS-ticket.  Produkci celého turné Bandzone.cz Tour 2014 zaštiťuje nová hudební a mediální agentura ForFUN Agency.